Pozycjonowanie lokalne stron
branży medycznej

SEO – Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych Twoich klientów w danych miastach, województwach, regionach.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w działaniach SEO (Search Engine Optymalization)

Zwiększ widoczność swojej strony www. 

Czym jest SEO - pozycjonowanie lokalne stron w wyszukiwarkach?

Prowadzisz biznes lokalny? Jest to usługa SEO dostosowana do Twoich potrzeb.

Przykład – prowadzisz zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie. Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci wyświetlać się wysoko w wynikach wyszkukiwania Google po frazach konwertujących – np. ” zabiegi medycyny estetycznej Szczecin”.

Oferujemy m.in.:

Polega na dostosowaniu strony internetowej pod względem treści i budowy do wyszukiwarki. Naprawiamy błędy, porządkujemy strukturę, a także optymalizujemy treść, aby strona mogła wyświetlać się wysoko na ważne dla Ciebie słowa kluczowe w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie lokalne działa na mniejszą skalę niż pozycjonowanie ogólnopolskie. Sprowadza się do fraz związanych z regionem, miastem, województwem. Pozycjonowanie lokalne jest jednym z najszybciej rozwijających się usług w marketingu internetowym ostatnich lat.

Zobacz na przykładzie pozycjonowania w zachodnopomorskim w Szczecinie, dlaczego SEO lokalne może być dla Ciebie.

SEO - Pozycjonowanie lokalne stron branży medycznej
krok po kroku

Osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarkach jest złożonym procesem. Składają się na niego konkretne działania, które wykonujemy z największym skupieniem oraz zaangażowaniem. 

Działamy na zasadzie współpracy z Klientem, dzięki temu możemy lepiej poznać biznes Klienta, lepiej poznać jego grupę odbiorców, czyli efektywniej wykonywać swoją pracę.

Ustalenie celów

Większy ruch na stronie, zwiększenie sprzedaży konkretnego produktu, zwiększenie rozpoznawalności marki w internecie - To tylko kilka przykładów celów które ustalamy w pierwszym etapie współpracy.

Audyt SEO

Audyt Twojej strony, Twoich konkurentów - pokażemy Tobie na którym etapie jesteś w drodze na szczyt i ustalimy strategię działania, abyś na ten szczyt się dostał.

Optymalizacja techniczna strony

Optymalizujemy pod kątem SEO i strategii Twoją stronę www. Naprawiamy błędy i przygotowujemy Twój biznes do pozycjonowania lokalnego, abyś mógł osiągnąć założone cele.

Stworzenie contentu

To jak komunikujesz się z odbiorcami swoich usług determinuje jak Cię odbierają i jak wysoką sprzedaż możesz osiągnąć. Stosujemy działania UX (User Experience), które zwiększają efektywność Twojego przekazu.

Pozycjonowanie

Działamy zarówno na stronie jak i poza nią w celu zwiększenia widoczności Twoich usług. Pozycjonujemy firmy lokalne na rynku medycznym i wiemy co działa, a co nie zawsze. Postaw na sprawdzone rozwiązania.

Nasza recepta = Twój sukces w branży medycznej

SEO - Pozycjonowanie lokalne - Korzyści dla Ciebie i Twoich usług

audyt strony www analiza seo

Wzrost pozycji Twoich usług w wyszukiwarce Google

Zdobądź kontrolę nad tym jak wysoko wyświetlają się Twoje usługi w wyszukiwarce. Obecnie najwięcej ruchu organicznego generują strony z top 3 wyników wyszukiwania, a poza pierwszą stronę Google bardzo niewielu użytkowników zagląda. Zwiększenie pozycji domeny po frazach jest kluczowe jeżeli liczysz na ruch organiczny.
pozycjonowanie lokalne

Geolokalizacja przy pozycjonowaniu

 

Zastosowanie pozycjonowania lokalnego pozwoli Ci dotrzeć do osób poszukujących usługi w Twojej okolicy, miasta, regionie. Dzięki temu nie tracisz czasu i pieniędzy na dotarcie do użytkowników dla których Twoje usługi świadczone są zbyt daleko aby z nich skorzystać.

Przeprowadzamy także rozeznanie rynku i podpowiemy jakich usług użytkownicy szukają (z Twojej branży), aby zmaksymalizować działania SEO na najważniejsze usługi. mapa medycyna estetyczna trendy geolokalizacja pozycjonowanie

Zdjęcie przedstawia wykres z Google Trends odnośnie wyszukiwania w Polsce „medycyna estetyczna”.

content marketing branża medyczna

Optymalizacja treści strony pod kątem konwersji

Wyższa widoczność Twojej strony www oraz usług to większy ruch na stronie. Dbamy o to aby zoptymalizować przekaz dostępny na stronie pod kątem konwersji. Dążymy do tego aby podczas wizyty użytkowników na stronie, zmobilizować ich do działania – pozostawienia kontaktu (formularz), lub zapisania się na usługę.

raportowanie oraz monitorowanie działań

Monitorowanie i raportowanie

Przygotowujemy comiesięczne raporty, które przedstawiają efekty naszych działań. Ma to na celu regularne prezentowanie ich Klientom, aby mieli wgląd w to, jakie prace wykonujemy i jak wygląda ich efektywność. 

Oferujemy także porady, mające na celu zwiększenie efektywności w zwiększeniu konwersji na Twojej stronie.

Co możesz osiągnąć dzięki pozycjonowaniu strony?

Wysoka pozycja w wyszukiwaniach

Każdy chce, aby jego strona internetowa wyświetlała się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce. Dzięki pozycjonowaniu strony można realnie wpłynąć na efekt wyszukiwania organicznego i to, jak wysoko wyświetla się strona www Twojej branży medycznej. Bez dwóch zdań użytkownicy, którzy szukają danych fraz, chętniej otwierają te witryny, które wyskakują na górze.

Zaufanie i wizerunek marki

Strona, która pojawia się wysoko w Google, pozytywnie wpływa na to, jak odbiorcy postrzegają nas jako markę. Zwiększa się ich zaufanie do danej firmy oraz świadczonych usług. Dodatkowo zaczynają kojarzyć nazwę i ją zapamiętują, co ma wpływ także na świadomość samej marki pośród potencjalnych Klientów. Większa rozpoznawalność oznacza większy sukces.

Rosnący prestiż marki

Chcąc zajmować wysokie pozycje w wyszukiwaniu organicznym Google, każda marka pragnie wybić się ponad konkurencję. Zyskuje dzięki temu nie tylko pozytywną wizytówkę, większą rozpoznawalność oraz świadomośc marki. To także większy ruch na stronie, który przekłada się na większą liczbę Pacjentów oraz wizyt w gabinecie. Wreszcie możesz w pełni zająć się pracą i realizować jej misję.

Wzrost zysków niskim kosztem

Usługa pozycjonowania (działanie organiczne) jest usługą długoterminową, to znaczy, że im pozycjonowanie jest kontynuowane prawidłowo to stale zwiększa ruch oraz widoczność strony www w wyszukiwarce Google i efekt jest widoczny na dłuższy czas po zaprzestaniu działań.

Odwrotne działanie mają działania płatne – Google Ads, kiedy efekt widoczny jest od razu po uruchomieniu kampanii, ale po zakończeniu kampanii ruch na stronie wraca do pierwotnego stanu.

Marketing branży medycznej

Skorzystaj z naszego doświadczenia w działaniach marketingowych dla branży medycznej

Marketing Branży Medycznej

Zajmujemy się marketingiem internetowym dla branż medycznych. Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron, optymalizacji, prowadzeniu kampanii reklamowych Ads, a także w budowaniu zarówno stron internetowych, jak i kanałów na mediach społecznościowych. Prowadzimy kompleksowe działania promocyjne w Internecie.

kontakt

Google Partner branża medyczna agencja marketingowa